Astroloji Nasıl İptal Edilir

Astroloji çoğu insanın ilgisini çeken bir konu. Burcunun özelliklerini, günlük, aylık ya da yıllık burç yorumlarını okuyarak geleceğini biraz olsun görebilme arzusuyla yanıp tutuşan insanoğlu karşısında mobil operatörler de boş durmayıp çeşit çeşit paketler oluşturmuş durumda. Fakat bazen yanlışlıkla üye olanlar bazen de bu uygulamalardan sıkılanlar bu paketleri iptal etmek istediklerinde nasıl yapacaklarını bulamayabiliyorlar. Siz iptal talebi göndermediğiniz sürece de operatörünüz ücreti faturanıza yansıtmaya devam ediyor.

Kullanmadığınız bir uygulamaya ücret ödememeniz için hangi operatörün abonesi olduğunuza göre değişen iptal yöntemlerini sizler için derledik:

TÜRK TELEKOM ABONELERİ PAKET İPTALİ

Telefonunuzdan mesaj uygulamasını açarak aralarda boşluk bırakarak büyük harflerle IPTAL BURC ADI yazıp 9090 numarasına mesaj yollayarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Örneğin kova burcuysanız IPTAL KOVA şeklinde yazmanız gerekiyor. Bu mesaj için operatörünüz ücret almayacak. Üyeliğiniz iptal edildiğinde de size yine mesaj yoluyla bilgi verecekler.

TURKCELL ABONELERİ PAKET İPTALİ

Eğer Turkcell abonesiyseniz iki farklı paketten birine üye olmuşsunuz demektir. Günlük burç yorumlarınızı Rezzan Kiraz’dan alıyorsanız paketi iptal etmek için telefonunuzdan 3480’e büyük harfler ile IPTAL ASTRO yazıp göndermeniz yeterli. Eğer Şenay Yangel paketini kullanıyorsanız telefonunuzdan 1818’e IPTAL BURC ya da IPTAL SENAY yazarak göndermeniz gerekiyor.

VODAFONE ABONELERİ PAKET İPTALİ

Vodafone kullanıcılara bir kaç çeşit astroloji paketi sunmakta;

  • Rezzan Kiraz yorumlarını barındıran Astrokolik Servisi iptali için IPTAL ASTROKOLİK yazarak 1240’a mesaj göndermeniz gerekiyor.
  •  Dinçer Güner ‘ in tavsiyelerini aldığınız Astro Tüyo Servisi iptali için IPTAL ASTRO yazarak 7070’e gönderebilirsiniz.
  •  Rüya yorumlarını aldığınız Rüyalara Işık Tutun Servisi iptali için IPTAL ISIK yazıp 7070’e göndermeniz gerekli.
  •  Aşk Falı Servisi iptali için IPTAL ASKIM yazarak yine 7070’e gönderiyorsunuz.
  •  Fal Servisi iptali için 7070 ‘ e IPTAL BURC ADINIZ (örneğin IPTAL KOVA) yazarak göndermeniz gerekiyor.

About the Author

Cuneyt Dalkıran

No Comments

Comments are closed.