Emaar Alışveriş Merkezi Ne Zaman Açılacak

Emaar alışveriş merkezi kapılarını ziyaretçilerine açtı. Üsküdar sınırları içerisinde yer alan merkez, 28 Nisan 2017 tarihinde ilk ziyaretçilerini kabul etmeye başladı. Emaar bünyesinde alışveriş merkezine ek olarak rezidans ve iş merkezleri de yer almaktadır. Emaar, farklı mekanları sayesinde çocukların ve yetişkinlerin keyifli vakit geçirebilecekleri bir deneyim sunuyor. Mağazalardan yemek mekanlarına, akvaryumdan sinema salonlarına kadar farklı etkinlikleri barındırıyor.

Emaar Square Üsküdar’ın Kalbinde

Emaar Alışveriş Merkezi Ne Zaman AçılacakFarklı mağazaları içerisinde bulunduran Emaar Sqauare, ziyaret edenlerin birbirinden farklı ürünleri bulmasına olanak tanıyor. İstanbul ilinde yer alan Emaar, merkezi konumuyla birçok kişinin uğrak noktası haline geliyor. 28 Nisan 2017 tarihinde kapılarını açan Emaar, İstanbul sınırları içerisinde yer alan en yeni alışveriş merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında açık olan Emaar, ziyaretçilerine farklı bir deneyim sunuyor. Yeni açılan bir AVM olmasına rağmen Emaar ilk günden itibaren ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. AVM içerisinde yer alan farklı etkinlikler sayesinde ziyaretçiler bütün günü eğlenerek geçirebiliyor. Üsküdar’ın kalbinde dünyaca tanınmış markalarla beraber yerel markaları da içeren AVM, açıldığı tarihten itibaren her gün ziyaretçi sayısını katlayarak arttırıyor.

Emaar Square İçerisinde Yapılabilecekler

Emaar bina kompleksi içerisinde dünya çapında ünlü markalar yer alıyor. AVM yapısına ek olarak kompleks içerisinde otel ve yaşam alanları da bulunuyor. Çeşitlilik sayesinde Emaar bina kompleksi farklı kesimlerden gelen ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılayabiliyor. Emaar Square içerisinde toplamda 491 adet mağaza yer alıyor. Bu mağazalar alışveriş mekanlarını içermeye ek olarak yemek mekanlarını da içeriyor. Kompleks içerisinde yaklaşık olarak 100 adet yemek mekanı ziyaretçileri bekliyor. Fast food zincirlerinden fine dining restoranlara kadar pek çok farklı seçenek Emaar bünyesinde yer alıyor.

Emaar aynı zamanda çocukları olan ziyaretçilerinde güzel vakit geçirebilecekleri bir ortam sunuyor. Kompleks içerisinde Akvaryuma ek olarak Su altı Hayvanat Bahçesi de yer alıyor. Bu iki yer hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekiyor. Normal sinema salonlarına ek olarak Emaar içerisinde çocukların ilgisini çeken 4D sinema salonları da bulunuyor. Kompleks içerisinde hem alışveriş yapabilir hem de eğlenceli ve farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

About the Author

Cuneyt Dalkıran

No Comments

Comments are closed.