Motorola Tc 55 El Terminali

Günümüz dünyasının vazgeçilmezi haline gelmiş akıllı telefonlar bize çağın getirdiği gerekliliklerin birçoğunu birlikte sunmakta. Fakat sıradan akıllı telefonların eksik olduğu bir yön vardır. Sıradan android işletim sistemine sahip cihazlar üstün kamera özellikleri ile fotoğraf çok iyi fotoğraf çekebilirler veya iyi donanım özellikleri ile bir bilgisayarın yapabileceği her şeyi yapabilirler. Örneğin internet tarayıcısı ile internette gezinebilir maillerinize bakıp cevap verebilirsiniz. Fakat bunların hiç biri saha da çalışan insanlar için uygun cihazlar değildir. Bir el terminali özelliği taşımazlar.

Klasik el terminallerinin yapısı ve işlevi genel olarak bir bilgisayarın yaptığı klasik işleri saha şartlarına uygun bir formata sokup daha işlevsel hale getirilerek sunulmuş şeklidir. Bir el terminali ile endüstriyel ve sektörel çalışmalarda bulunabilir barkod gibi birçok şey okutup veri alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Yine bu klasik el terminallerinin bir eksisi de şudur ki el terminali olarak işlevseldirler ama aynı zamanda büyük ve bir telefona göre de çok kullanışsızdırlar. Bu durumda sizlere hem bir akıllı telefonun tüm özelliklerini bir arada bulunduran hem de bir el terminali özelliği bulunan oldukça dayanıklı her türlü çalışma ortamında kullanılabilir motorola tc55 marka model el terminalini öneriyoruz. Yıllardır çıkardığı elektronik cihazlar ile adından söz ettiren motorola markası kullanışlı bir el terminali ile tekrar karşınızda.

 

Normal bir el terminalinden daha sıra dışı motorola tc55

Klasik el terminali yapısına alışkın herkesin hayret edeceği bir yapıda olan motorola tc 55 çok da kullanışlıdır. İnşaatlarda çalışanlar için sürekli araçla dışarıda çalışanlar için teslimat işinde bulunanlar için sıradan el terminallerinden farklı olarak motorola tc 55 sizlere akıllı telefon özelliklerini de bir arada sunmaktadır. Kullanışlı ve ergonomik bir yapı ile kaliteyi bir arada sunan yeni nesil el terminali motorola tc55 her saha alanında kullanılmayı bekliyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

İşlemci Özellikleri :

İşlemci alanında 1.5 ghz hıza sahip çift çekirdekli son nesil bir işlemci kullanılmaktadır.

Ekran Özellikleri :

Ekran tarafında ise corning gorilla glass 2 tipi bir cama sahip 4.3 inç boyutunda bir ekran kullanılmıştır. Ekran çözünürlüğü olarak wvga çözünürlüklü bir ekrana sahip olan motorola tc 55 düşük pil tüketimine sahiptir.

İşletim Sistemi :

İşletim sistemi olarak android 4.1.2 kitkat sürümü hali hazır da kurulu olarak gelmektedir.

Ağırlık :

220 gram ağırlığa sahip telefon boyutu ve işlemi düşünüldüğünde gayet hafif bir cihaz olarak göze çarpmaktadır.

Suya Ve Toza Karşı Dayanıklılık :

Cihaz ıp 67 sertifikasına sahiptir.

Hafıza Özellikleri :

Cihazın ram boyutunda 1 gb gibi bir hafıza kullanılırken rom boyutunda ise 8 gb lık bir hafızaya sahip olduğu görülmektedir.

Dayanıklılık Özellikleri :

Cihaz yaklaşık bir buçuk metreden düşme testine tabi tutulmuş olup bu test sonucunda herhangi bir hasar almadığı gözlenmiştir. Bu yanıyla cihaz son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Herhangi bir düşme de hasar almamaktadır. Bu saye de saha da kullanıma elverişli olup uzun yıllar boyu dayanıklılık göstermektedir.

Kamera özellikleri :

Bu cihaz bildiğiniz el terminallerinin aksine bir de kameraya sahip olup fotoğraf çekebilme özelliği sunmaktadır. Cihazda 8 mega piksellik bir arka kamera bulunmaktadır.

Bağlantı Özellikleri :

Cihazda wifi ve hücresel verinin yanında bluetooth ve usb bağlantısı da bulunmaktadır. Birçok bağlantı şekli ile zengin bir kullanım sunmaktadır. Cihaz 4g uyumlu olup aynı zamanda 3g ve 2g hızında da bağlantı sunmaktadır. Bluetooth ise 4.1 dir.

Kullanışlı sağlamlık

Motorola tc 55 marka model el terminali ile işinizde her nerde olursanız olun sahip olduğu birçok özellik ile çok iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayacaksınız. Sahip olmuş olduğu bağlantı özellikleri sayesinde çok hızlı bir data bağlantısı sağlayıp size zaman sağlayacaktır. Bağlantı hatası vermeden işlerinizi halledebileceğiniz nadir el terminallerinden biridir. İçerisinde sabit olarak sunulan barkod okuyucu sayesinde barkod okuma işlemlerini sorunsuz halledebilirsiniz. Bir bilgisayarın tüm özelliklerini içerisinde barındıran motorola tc 55 marka el terminali ile işinizi büyük bir kolaylık ve size sunmuş olduğu ekstra avantajlar ile yerine getirebilecek aynı zaman da bir akıllı telefonda bulunan bütün özelliklere de sahip olabileceksiniz. Kolay android ara yüzü sayesinde basit bir kullanım sağlayan bu cihaz her alanda kullanıma müsait olup kaliteli bir deneyim yaşayacaktır.

About the Author

David Anderson

No Comments

Comments are closed.