Zebra P4T

Zebra P4T, RFID baskı teknoloji özelliği ile ilk mobil yazıcı olma özelliğine sahip modeldir. Uzun ömürlü kullanılabilirliğe sahip olan Zebra P4 T esnek özellikleri, basit kullanımı ve performansıyla verimliliği arttırmaktadır. Termal transfer baskı metodu ile çalışabilen mobil yazıcı opsiyonel olarak sadece ısı yoluyla yazdırma özelliği ile edinilemin edilebilmektedir. Genellikle Taşıma, nakliye, teslimat gibi faaliyetlerde demirbaş etiketleme, otopark bilet kesim işlemlerinde, medikal uygulamalarda populer bir şekilde kullanılabilen bir yazıcıdır. Zebra P4T mobil yazıcı 8 MB flash ve 16 MB flash veri saklama kapasitesiyle geniş işlem dosyarını saklayabilmektedir. Geniş LCD ekranı kolay yönetim olanağı tanımaktadır. 203 dpi baskı çözünürlüğünü maksiumum 76.2 mm baskı hızında yapabilmektedir. Ayarlanabilir baskı genişliği en fazla 104 mm ye kadar çıkabilmektedir. Sistem iletişimi için standart olarak USB portu bulunan yazıcıya kablosuz aktarım özelliği için bluetooth ve wireless özelliği ilave edilebilmektedir. Dayanıklı malzemeden yapılmış olması sağlamlılığını arttırmaktadır. Fiyat ve performans açısından oldukça cazip bir üründür.

Teknik Özellikleri

Zebra P4T barkod yazıcı sadece ribonsuz olarak çalışabilmektedir. Ribon ekleme özelliği bulunmamaktadır. Sahip olduğu 203 dpi lik baskı çözünürlüğü ile ürettiği baskılar yeterli düzeydedir. Baskı uzunluğu en fazla 914 mm ye kadar çıkabilmektedir. Bağlantı tipleri olarak sadece Wif bağlantı seçeneği ilave edilebilir. Böylece diğer aygıtlarla da bağlantı kurabilme imkanı bulunmaktadır. Barkod kodları ile ve 2D barkod kodları ile uyumlu olarak çalışma imkanı bulunmamaktadır. Kullanıcının isteğine göre eklenti seçenekleri bulunmamaktadır. İçerdiği ebatları 177.8 mm, 218.4 mm ve 76.2 mm boyutlarındadır. Ağırlığı 1320 kg dır.

Zebra P4T barkod yazıcı genellikle endüstriyel alanlarda yada ofislerde kullanılabilmektedir. Ağırlığı ve ebatları ile taşıma imkanı bulunmamaktadır. Oldukça fomksiyonel bir ürün olan bu yazıcının bir yıllık bakım ve garanti hizmeti Zebra firması tarafından karşılanmaktadır. Sorunları ve seri baskı aşamasındaki aksaklıkları en aza indirgeyen bu yazıcı kullanıcıyı memnun edecek bir performansa sahiptir. Kurulum sonrası ürünle ilgili detaylı bilgiler verilmekte olup yazılım cd leri ve anşatım kılavuzu ürün kutusu içerisinde yer almaktadır.

 

About the Author

Kent Film

No Comments

Comments are closed.